среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Гром удри во зграда во Тафталиџе

skopskotaftaligee11

Последни вести

Скопје попладнево беше зафатено од силно невреме, пропратено со силни грмотевици.

ФОТО: Засе.мк

 

Најчитани вести