Магазин

Фото: Груби денеска во посета на Таџ Махал и Белата куќа

Фото: Груби денеска во посета на Таџ Махал и Белата куќа

Не престануваат смешните фотографии на кои се наоѓа шефот на кабинет на Али Ахмети, Артан Груби.

Корисниците на социјалните мрежи и денеска на Фејсбук поставија селфи фотографии, од најзборуваната личност оваа недела.

Денеска Артан Груби беше во посета на Таџ Махал и Белата куќа. Ова се селфи фотографиите кои тој ги направи:

10698658_10152262579927820_3203711178235575301_n

Артан Груби пред Таџ Махал

10712704_10152262578672820_7142834274841792396_n

Артан Груби пред Белата куќа

И секако да не ја заборавиме хит фотографијата на вчерашниот ден:

10298915_10152261109867820_134278833542046338_n