недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

Фото: Груби денеска во посета на Таџ Махал и Белата куќа

10698658_10152262579927820_3203711178235575301_n

Последни вести

Не престануваат смешните фотографии на кои се наоѓа шефот на кабинет на Али Ахмети, Артан Груби.

Корисниците на социјалните мрежи и денеска на Фејсбук поставија селфи фотографии, од најзборуваната личност оваа недела.

Денеска Артан Груби беше во посета на Таџ Махал и Белата куќа. Ова се селфи фотографиите кои тој ги направи:

10698658_10152262579927820_3203711178235575301_n

Артан Груби пред Таџ Махал

10712704_10152262578672820_7142834274841792396_n

Артан Груби пред Белата куќа

И секако да не ја заборавиме хит фотографијата на вчерашниот ден:

10298915_10152261109867820_134278833542046338_n

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести