среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 48

Фото: Груби конечно ја погоди локацијата

artan

Последни вести

Шефот на кабинет на Али Ахмети, по неколку неделните шеги за погрешните локации каде се наоѓа, конечно ја погоди точната.

Тој синоќа беше во Белград на фудбалскиот натпревар Србија-Албанија и замислете ја погоди точната локација каде е и што има позади него.

Ова се неговите селфи фотографии од синоќа:

artan2

artan3

artan4

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести