сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 38

ФОТО: Груевски гласаше во ОУ „Кузман Јосифовски Питу“

gruevski-1-640x577

Последни вести

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски гласаше во ОУ „Кузман Јосифовски Питу“.

Груевски беше придружуван од својата сопруга Боркица која исто така го оствари своето право на глас.

gruevski3

gruevski2

gruevski1

Најчитани вести