петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Груевски пред 22 години – опуштено со пријатели

gruevskivladasgagsagsag50dshsdhshd20146291936220

Последни вести

На Фејсбук страницата „Мајка ти и Татко Ти“ се појави фотографија од премиерот Никола Груевски,  од далечната 1993 година направена во „Кафе Рома“. Тогаш Груевски имал само 23 години.

Во опуштена атмосфера, со пријатели…

 

 

gruevski mlad

Најчитани вести