сабота, 27 мај 2017  |  Вести денес: 6

ФОТО: Груевски пристигна во изборниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ

gruevski-6-640x360

Последни вести

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и носител на партијата во ИЕ-4, Никола Груевски пристигна во изборниот штаб на ВМРО-ДПМНЕ.

gruevski1

gruevski2

Најчитани вести