четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Груманско задоволство – 2 во 1 и мезе и пијалок

Одлични комбинации...

hranafoto

Поврзани вести

Кајли Дрејер, мајстор на гурманската фотографија, на извонреден начин ги прествува највкусните грумански комбинации, како млеко и колаче, вино и риба или хот дог  и пиво.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести