сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Гужва за влез во Грција

Гужва за влез во Грција, фото: Пресс24

Гужва за влез во Грција, фото: Пресс24

Поврзани вести

Порталот „Пресс 24“ објави фотографија од гужвата на граничниот премин во Грција.

Викендов „врие” од автомобили на границата со Грција. На Граничниот премин „Богородица“ за влез во Грција се чека и по еден час.

Најчитани вести