вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Хакиран порталот Курир

kurir

Последни вести

Порталот Курир денеска беше хакиран.

На страницата се појавува знаме со двоглав орел. Во натписот стои дека порталот е хакиран од Илирида.

 

Најчитани вести