сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 15

ФОТО: Хаос на граничниот премин Богородица

b

Поврзани вести

Граничниот премин „Богородица“ е блокиран, а граѓаните чекаат во долги колони со своите возила за влез во соседна Грција.

Револтирани граѓани објавуваат фотографии на социјалните мрежи.

Погледнете…

b1

b2

Најчитани вести