понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

(ФОТО) Холивудски ѕвезди пред и после посетата на забар

lindzi2

Последни вести

Многу славни личности се имаат подложено на разни третмани за дентална естетка за нивната насмевка да блеснеледале пред, а . Некои своите заби само ги избелиле, некои сосема ги смениле. Погледнете како изгледале пред, а како по естетските зафати.

 

Николас Кејџ

nikolas

 

Викторија Бекам

viktorija

 

Мајк Тајсон

majk

 

Џим Кери

xim

 

Кетрин Зета Џонс

ketrin

 

Том Круз

tom

 

Мајли Сајрус

majli

Најчитани вести