Магазин

ФОТО: Игор ужива во дружбата со синот на Северина

ФОТО: Игор ужива во дружбата со синот на Северина

Сопругот на Северина, Игор Којиќ на Инстаграм објави фотографии на кои се гледа како одлично се забавува и ужива во дружењето со синчето на пејачката, Александар, кој се чини е пресреќен со избраникот на својата мајка.

Малиот Александар се забавувааше со штипкање и масирање на лицето на Игор, кој лежеше за време на целата „операција“.

Целиот момент разнежни огромен број фанови на Северина и Игор.

Погледнете…

seve1

seve2

seve3