Магазин

ФОТО: Има 86 години и не се срами да го украде вашиот фраер!

ФОТО: Има 86 години и не се срами да го украде вашиот фраер!

Оваа бабичка тверка, врти хулахоп, танцува, се фотографира во костим за капење и е вистински хот на интернет. Бади Винки има 86 години има цела армиј следбеници на Твитер и Инстаграм. Во описот на својот профил таа напишала: „На пат да го украдам твојот фраер“.

1

Профилите на друштвените мрежи и ги отворил нејзиниот внук, а таа брзо се навикнала, па сега објавува фотографии секој ден.

2

Оваа бабичка не се нервира за ништо и го живее животот до максимум…