сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ирина Шаек блесна во Glamour магазинот

Ирина Шајк позира пред фотоапаратот на Џонас Бреснан за октомврискиот број на Glamour Russia.

irina

Поврзани вести

Ирина Шајк позира пред фотоапаратот на Џонас Бреснан за октомврискиот број на Glamour Russia.

Облечена во тантела и кадифе, со истакнати црвени усни и зелените очи во преден план, новата насловна на Glamour ќе биде беспрекорна.

irina1

Со наслов „модел по звање и борец по природа“, Шајк ги краси страните на руското списание.

irina8

irina2

irina3

irina4

irina5

irina6

irina7

Најчитани вести