недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Искршено возило кај Кале

5001959487_1020383287291463

Последни вести

Сообраќајна несреќа се случи утрово во 5:15 часот на скопско Кале, објави Курир.

Најверојатно возачот кој управувал со автомобилот, изгубил контрола над воланот и удрил во бетонски столб.

Покрај колата, искршени се и два бетонски столба, како и целата ограда.

Билансот од оваа сообраќајна несреќа, за среќа е без смртни последици.

5001959487_1020383287291463

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести