петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ФОТО: Иван Исцелител ја спаси планетата Земја

1003026_10201167366699369_457233870_n

Поврзани вести

Познатиот Иван Исцелитет со своите молитви ја спаси планетата Земја од ударот на астероидот што НАСА предвиде дека ќе удри во Земјата утре.

ivan-iscelitel

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести