недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 18

ФОТО: Изгоре напуштена куќа спроти Католичка, повредени нема

kuka3

Последни вести

Во гаснењето на пожарот кој изби во куќа спроти Католичката црква учествувале четири противпожарни возила. Пожарот избувнал во напуштена куќа и за среќа нема повредени лица. Од полицијата посочија дека по завршувањето на увидот ќе бидат познати причините поради кои дошло до избувнување на пожарот.

kuka

kuka1

kuka2

ФОТО: Курир.мк

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести