сабота, 27 мај 2017  |  Вести денес: 6

ФОТО: Излезноста во сите општини до 17 часот

Излезноста до 17 часот на ниво на целата територија на Македонија изнесува 60,39 отсто. Излезноста е поголема во македонските населени места.

излезеноста

Поврзани вести

Излезеноста до 17 часот по општини во Македонија.

pet-1

pet-2

pet-tri

pet-4

pet-pet

pet-sest

Најчитани вести