петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 46

ФОТО: Извела стриптиз за пајак да не и го крене автомобилот

striptiz

Последни вести

Девојка облечена во долна облека и маичка и започна да игра стриптиз пред сообраќајната полиција само нејзиниот автомобил да не биде однесен од пајак.

Наместо шипка ги користела сајлите со кои е врзан автомобилот.

Сепак згодната плавуша не успеа да им го омекне срцето на полицајците. Автомобилот е однесен од страна на пајак и покрај нејзиниот труд.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести