понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Ја гледате ли голата жена на фотографијата?

zena

Последни вести

На оваа фотографија се наоѓа гола жена. Уметничката Јерг Дустервалд слика тела на модели и ги претопува во околината.

Тестирајте ги Вашите очи, сконцентрирајте се и обидете се да ја пронајдете…

Најчитани вести