среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ја смести цела покуќнина во спортски автомобил

prenatovaren-1

Последни вести

Британските полицајци го запреа возач кој во својот спортски автомобил успеал да ја смести целата покуќнина. Како што се гледа на фотографиите, тој во багажникот успеал да смести ладилник, даска за пеглање, облека и што уште не…

prenatovaren-2

Како што пренесуваат британските медиуми, полицајците кои го сопреле возилото неможеле а да не се смејат додека ја вршеле својата должност.

Најчитани вести