среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Ја запроси девојката облечен како Дедо Мраз

zap

Последни вести

Струмичанецот Ристе облечен како Дедо Мраз ја рапроси својата девојка Дијана. Дијана е од Прилеп, а Ристе токму во родниот град на девојката под голема елка во центарот на градот клекна и ја запроси. Таа го изговори судбоносното „ДА“.

zap1

zap2

Најчитани вести