Магазин

Фото: Јелена Розга во чевли кои добија низа негативни коментари

Фото: Јелена Розга во чевли кои добија низа негативни коментари

Хрватската пејачка Јелена Розга која секогаш е совршено облечена, овој пат ги разочара своите фанови со фотографиите објавени на социјалната мрежа Фејсбук.

Имено, Јелена само што излегла од фризерски салон и во моментот кога сакала да се пофали со нејзината нова фризура, покажала и една опуштена дневна комбинација која била со розеви чевли на кои нејзините обожаватели бурно негативно реагирале.

Многумина се слогласите дека пејачката е навистина убава, но дека чевлите некако не и требале.

Погледнете за што станува збор:

15525_10153201204644859_2426153977393162971_n