понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 10

ФОТО: Како би изгледале познатите ќелави мажи со коса

kjel_1

Последни вести

Непознат автор одлучи да се пошегува со сите познати личности кои што се ќелави и да им помогне да го надоградат тој недостаток! Неговата идеја стана мошне популарна на интернет, а веројатно и добро ќе ве насмее:

Брус Вилис

Пит Бул

Џејсон Статам

Двејн Џонсон

Патрик Стјуарт

Мајкл Џордан

Семјуел Л. Џексон

Најчитани вести