четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Како би изгледале познатите во нивната длабока старост

paris hilton

Поврзани вести

Иако можеби е нереално да ги замислиме познатите ѕвезди во длабока старост покрај нивната моментална убавина, сепак не е лошо да и’ се препуштиме на фантазијата и за момент да ги замислиме во едно сосема поинакво светло.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести