четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 61

ФОТО: Како би изгледале славните кога би биле дебели

kim

Последни вести

Дваесетгодишниот шпански уметник Дејвид Лопер со дигитална обработка успеа да ни прикаже како би изгледале некои од славните личности доколку би биле дебели.

-Мажите постојано ми пишуваат и ме прашуваат дали нивните омилени јавни личности можат да бидат „покрупни“.

Лорен објаснува дека Ема Вотсон, Џенифер Лоренс и Ким Кардашијан се некои од најчестите на листата на барања.

Ова момче се забавува со девојка која има крупна градба, а смета дека јавните личности би биле поубави со малку вишок на себе.

Кејти Пери

kejti

 

Мила Кунис

mila

Рита Ора

rita

Најчитани вести