четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Како денес изгледа детето од серијата „Два и пол мажи“

dva_i_pol_mazzi

Последни вести

Ангус Т. Џонс, во светот најпознат како Џек Харпер од серијата „Два и пол мажи“ практично порасна со оваа серија.

Тој беше во серијата од првиот ден, поточно од 2003 – та година, па се до 2012-та година кога ја напушти серијата за која беше платен по 300.000 долари по една епизода.

angusssss

Кога почна да се снима серијата имаше само 10 години, а сега полни 22 години и нема да верувате колкава е трансформацијата.

Инаку Ангус ја напушти серијата во 2014-година.

Најчитани вести