Магазин

ФОТО: Како навистина изгледа Рита Ора?

ФОТО: Како навистина изгледа Рита Ора?

Пејачката Рита Ора е уловена без грам шминка додека се враќала од фризерски салон. Рита се најде на мета на папараците кога била во еден салон за да си ја среди косата.

rita-oraa-2

Пејачката се решила да ја бојадиса косата во платинесто руса нијанса и да направи благи локни, но она што многумина изненади е како Рита изгледа без грам шминка на неа.

rita-oraa-3

Сите се навикнати да ја гледаат во топ издание, така што овој природен изглед изненади многумина и сите се едногласни дека албанската икона дури поубаво изгледа без шминка.