сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 43

ФОТО: Како Ноле и’ ја честита на Јелена годишнината?

Новак и Јелена Ѓоковиќ вчера ја прославија годишнината од бракот, а тенисерот уште еднаш покажа дека е мошне романтичен!

novak-jelena-1

Поврзани вести

Новак и Јелена Ѓоковиќ вчера ја прославија годишнината од бракот, а тенисерот уште еднаш покажа дека е мошне романтичен!

На неговиот Инстаграм профил Ноле објави нивна заедничка фотографија, а под неа напиша:

Никогаш не сум бил во недоумица дека засекогаш ќе се сакаме. Благословен сум што те имам во мојот живот.


Инаку Новак и Јелена прославија две години брак во кругот на најблиските луѓе во Монако.

Најчитани вести