четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Како Ноне го прослави 28 роденден?

none

Последни вести

Денеска и е роденден на Ноне Неделковска, а таа е далеку од дома. Ноне полни 28 години и се наоѓа некаде во близина на Палма де Мајорка, на бродот на кој работи.

А на бродот секогаш весело, со луди журки и убав помин. Предроденденски Ноне прослави со своите пријатели и нормално со своето момче, црномурестиот и екстра згоден Рајан.

none-3

none-2

none-1

Извор: Вистина.мк

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести