сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Како славните го прославија Божик?

Семејсна атмосфера, гламур, подароци, љубов - како славните го прославија Божик?

boz

Поврзани вести

Божик е голем празник, празник на добрината, среќа, на семејството. Католиците вчера го прославија раѓето на Исус Христос, традиционално со богата вечера и подароци.

И славните се собраа и во свој стил го прославија празникот, а потоа секако, се пофалија на социјалните мрежи.

2013-12-26 13_40_11-Poznate obitelji okupile su se za Božić - Dnevnik.hr

Мајли Сајрус со семејството – баш откачени

Happy Holidays: Jessica poses with her husband Cash Warren and their two daughters Honor and Haven

Џесика Алба позира со сопругот и децата

2013-12-26 13_59_37-Poznate obitelji okupile su se za Božić - Dnevnik.hr

Во божикни пижами Џенифер Лопез подготвува вечера

Untitled-7

На семејната фотографија на манекенката Кер Делевинг сите се опуштени, насмеани и украсени со рогови од ирвас

2013-12-26 14_06_48-Poznate obitelji okupile su se za Božić - Dnevnik.hr

Семејната идила на Мараја Кери

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести