среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Камерон Диаз заврши на колена!

Cameron Diaz falls to the floor And Benji Madden shows off a new Head Tattoo as they leave the Nice Guy Club

Последни вести

Актерката Камерон Диаз и нејзиниот сопруг Бенџи Маден планирале романтична вечера во еден ресторан во Лос Анџелес, но актерката испила неколку „чашки“ повеќе во текот на вечерата.

Со црвенето лице Диаз и нејзиниот сопруг излегле од ресторанот, заборавајќи дека врне дожд, па штом стигнала до такси актерката се лизнала и падна на коленици, иако се обидувала да се задржи за автомобилот.

Бенџи веднаш скокнал да и помогне, но било предоцна, па Камерон веќе го „бакнала подот“.

Камерон Дијаз 2

Секако, папараците едвај чекале ваква глетка, а фотографиите на пијаната актерка го обиколија светот.

Најчитани вести