сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Камион буквално прегази автомобил на Водњанска

nesreka

Поврзани вести

Камион буквално прегази автомобил во центарот на Скопје. За среќа повредени нема.

Камионот бил со ознаки н градежната фирма Гранит.  Сообраќајот се одвива отежнато, а целиот дел околу ресторанот Галија е блокиран.

Фото: Пресс24

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести