петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

Фото: Камион и две возила заглавени кај подвозникот кај Фершпед

50011111unnamed

Последни вести

ПОздвозникот кај Фершпед на булеварот Киро Глигоров повторно поплавен.

Под подвозникот се заглавени и поплавени две коли и еден камион.

5000122222unnamed

50011111unnamed

5001333333unnamed

Фото: Курир

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести