недела, 25 јуни 2017  |  Вести денес: 34

ФОТО: Камион пропадна во дупка на Широк сокак

sirok-sokak-kamion-640x461

Последни вести

Камион пропадна во дупка на Широк сокак. Камион полн со песок денеска се преврте на среде Широк Сокак во Битола. Камионот пропадна во дупка која беше ископана вчера поради градежни работи.

Камион пропадна во дупка на Широк сокак

Камион пропадна во дупка на Широк сокак

Најчитани вести