среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Камион се преврте на Плетвар

kamion

Последни вести

Камион се преврте денеска на Плетвар.

Очевидците кои споделуваат фотографии на социјалните мрежи велат дека немаат информации за евентуално повредени лица.

Од МВР се уште нема потврда на информацијата.

Најчитани вести