сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Карлеуша фатена во лага, сепак во авион се вози во економска класа

jelena-karleusa-foto-facebook-1412763881-579242

Последни вести

Јелена Карлешува сепак не живее онаков живот каков што сака да и го претстави на јавноста. Пејачката, која често на социјалните мрежи се фали дека патува исклучиво со приватни авиони или бизнис класа на редовни летови, ја разоткрија патниците кои се пошегуваа на нејзина сметка.

Имено, на социјланите мрежи осамна фотографија на која пејачката седи во економска класа, додека младиот дечко кој се наоѓа на неколку седишта пред неа ја слика и коментира: Добро утро, Јелена Карлеуша! Добар ти е овој привате џет!

Сепак, можеби во меѓувреме пејачката го променила својот стил на живот па одлучила да живее како целиот нормален свет.

jelena-karleusa-foto-facebook-1412763851-579242

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести