среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 14

ФОТО: Карлеуша се разголе

JK1

Последни вести

Српската пејачка Јелена Карлеуша не престанува да ги опсипува своите фанови со фотографии во нејзиниот најнов стил на облекување, но со минимална гардероба на себе.

Овој пат таа се појавува во црно-бела комбинација. На себе носи само бел градник, кој ги истакнува нејзините бујни гради и голиот стомак.

Надолу носи бели панталони, кои како да ги распарал бенгалски тигар.

Претходно Карлеуша ги почести своите фанови на нејзината страница на популарната социјална мрежа „Фејсбук“, со многу кус џинс на себе, кој исто така беше испокинат.

jk2

jk3

ФОТО: Facebook

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести