Магазин

ФОТО: Карлеуша се разголе

ФОТО: Карлеуша се разголе

Српската пејачка Јелена Карлеуша не престанува да ги опсипува своите фанови со фотографии во нејзиниот најнов стил на облекување, но со минимална гардероба на себе.

Овој пат таа се појавува во црно-бела комбинација. На себе носи само бел градник, кој ги истакнува нејзините бујни гради и голиот стомак.

Надолу носи бели панталони, кои како да ги распарал бенгалски тигар.

Претходно Карлеуша ги почести своите фанови на нејзината страница на популарната социјална мрежа „Фејсбук“, со многу кус џинс на себе, кој исто така беше испокинат.

jk2

jk3

ФОТО: Facebook