петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Катарина Ивановска со нов имиџ

katarina-ivanovska-macedonian-best-top-model-2

Последни вести

Катарина Ивановска деновиве престојува и работи во Германија. Покрај другото таа прикачува фотографии од подготовките за нејзините фотосесии.

На последната фотографија што ја прикачи Катарина има потстрижено ултра куси шишки и носи темен кармин.

kiki

Како ви се допаѓа нејзината промена на фризурата?

 

Најчитани вести