вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 52

ФОТО: Кејт Мидлтон го покажа стомачето

kejt_2

Последни вести

Кејт Мидлтон се врати! Првите недели од бременоста принцезата патеше од мачнини, а сега се врати и почна повторно да ги извршува своите кралски должности.

Ова е веќе трет пат таа јавно да се појави по службеното објавување дека е бремена, а овој пат повторно потврди зошто многумина за неа велат дека е вистинска „модна икона“.

Кејт носеше секси црн фустан кој чини нешто помалку од 600 фунти и којшто убаво и го истакнува стомачето.
Инаку, 32-годишната војвотка е бремена 13 недели, а доаѓањето на свет на кралското бебе се очекува за април следната година.

kejt_1

kejt_2

kejt_3

kejt_4

kejt_5

kejt_6

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести