петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 58

(ФОТО) Кејт пред венчавката, Пипа е мало дете за неа

kejt

Поврзани вести

Кејт Миделтон ја знаеме како грациозна и елегантна војвотка.

kejt 2Таа ги полни весниците не со своето скандалозно однесување, туку со хуманитарна работа и извршување на должноста војвотка и принцеза.

Но таа некогаш била вистинска „парти девојка“ и главна на сите забави во Лондон.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести