Магазин

ФОТО: Кендис Свонпул, свежа и чиста

ФОТО: Кендис Свонпул, свежа и чиста

Ангелот на Викторија сикрет, Кендис Свонпул одушеви со селфи фотографијата без шминка и во бел бикини костум за капење.

kendissss

Таа ја сподели фотографијата на социјалните мрежи, а набрзо собрa голем број комплименти.

-Свежа и чиста. Добро утро! – напиша Кендис до фотографијата.

kendis