Магазин

ФОТО: Ќерката на Синди Крафорд во секси моден едиторијал

ФОТО: Ќерката на Синди Крафорд во секси моден едиторијал

Таму каде што застана легендарната Синди Крафорд по се изгледа продолжува нејзината ќерка Каја Гербер.

Во едиторијалот младата бринета носи облека од есенската колекција на модните куќи Версаче, Шанел и други…

sindi-2

Девојчето што иако наликува на нејзината мајка е идеален кандидат за следниот најпознат супермодел, а со оглед на тоа дека има само 14 години, уредниците на модните часописи неможе да се засити…

sindi-3

Згодната Каја сними едиторијал за магазинот „Поп“ во кој покажа дека освен добрите гени има и  вистински талент за позирање.

sindi-4 sindi-5