четврток, 20 јули 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Ќерките го засенија Сталоне на црвениот тепих

Creed - Los Angeles Premiere

Поврзани вести

На премиерата на седмото продолжение на култната приказна за Роки Балбоа, семејството Сталоне ги засени сите други ѕезди, и тоа не благодарение на Силвестер, туку на неговите ќерки.

Славниот актер на црвениот тепих се појави во друштво на сопругата Џенифер и трите ќерки, Софи, Систин и Скарлет.

Планот на организаторот веројатно бил славниот актер да биде во прв план, но сите ги коментираа неговата сопруга и ќерките.

 

Најчитани вести