петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 29

ФОТО: Киднапираното девојче во прегратките на нејзиниот татко

dete_2

Последни вести

Двегодишното девојче кое денеска беше киднапирано во Белград се врати кај родителите по драмата што се одигра во Белград.

dete_2_2

Мајката се враѓала од продавница заедно со девојчето, кога киднаперот и пришол од зад грб и го грабнал дететто. Жената очајно се обидувала да ја врати ѓерката, но киднаперите и ги скршиле прстите со вратата од автомобилот.

Најчитани вести