понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Километарска колона кај Демир Капија

111

Последни вести

Километарска колона на автомобили кај Демир Капија.

222

Застојот во сообраќајот е поради минирањето за новите тунели за новиот автопат.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести