недела, 23 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Ким без срам облече црн танга фустан

Ким Кардашијан е решена да провоцира во голи фустани откако ги роди двете деца.

kim

Поврзани вести

Ким Кардашијан е решена да провоцира во голи фустани откако ги роди двете деца.

35-годишната ријалити ѕвезда пред само неколку месеци откри дека ја достигнала идеалната тежина, па сега ќе направи се за да го покаже телото.

03

За концертот на Канје во Мајами, Ким облече црн фустан (ако воопшто се смета за фустан) со длабоко деколте и танга која ѕиркаше под проѕирниот материјал.

kim1

Фустан кој веруваме дека ќе стане легендарен.

04

05

07

08

09

10

Најчитани вести