четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ким Кардашиан без шминка

kim-kardashian

Поврзани вести

Ким Кардашиан се фотографираше за насловната страница на магазинот „Вог“. Интересно, но овој пат популарната Ким се фотографираше без грам шминка.

kim-bez-sminka

Во прв план на фотографијата е нејзиниот скапоцен веренички прстен.

Шминкерот на Ким открива дека таа на лицето имала само тонирана крема и балзам за усни.

Најчитани вести