Магазин

ФОТО: Ким Кардашијан се фотографираше гола како од мајка родена

ФОТО: Ким Кардашијан се фотографираше гола како од мајка родена

По двете провокативни фотографии за зимското издание на магазинот „Пејпр“, се појави нова трета фотка на Ким Кардашијан на која таа е целосно гола.

Ким има своја модна колекција, козмитичка линија, таа е ријалити ѕвезда и пленува со своето тело и облини.

Инаку, на втората фотографија, објавена пред неколку денови, старлетата е во црн долг фустан и отвора шампањ, а на задникот има чаша. На фотографијата стпи напис „Скрши го интернетот“.

– А, велат дека немам никаков талент. Обидете се да балансирате чаша шампањ со задникот, изјавила Ким.

kim_k(B)