сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 55

ФОТО: Ким Кардашијан гола, пред огледало, втора рунда

kim3

Поврзани вести

Нејзината облека станува сè потесна и пократка од ден на ден, како што покажува импресивно губење на тежината од цели 32 килограми, после втората бременост.

Веќе еднаш имавме можност да ја погледнеме разголена пред огледало, три месеци после породувањето.

kim2

Сега повторно, ријалити ѕвездата не остави ништо на фантазијата откако целосно се соблече да направи селфи фотографии.

35-годишната ѕвезда вели дека тоа го направила за да го покаже нејзиниот тен кој го добила со спреј во хотелска соба во Мајами.

kim3

kim

Најчитани вести